PUDER PRASOWANY OD AVON

Dziewczyny dziś zapraszam na recenzję kosmetyku do twarzy, a mianowicie chodzi o puder prasowany "Idealna cera" od Avon o odcieniu light medium. 


PRZYDATNE INFORMACJE

- dostępność: internet
- cena 45 zł / 10 g, teraz w promocji 24,99 zł

OPIS PRODUCENTA 

Puder prasowany „Idealna cera" formuła ze zgłoszoną do opatentowania technologią Invisiblend, która absorbuje światło, dając cerze idealnie niewidoczne krycie i nieskazitelny wygląd pod każdym kątem. MOJA OPINIA 

Posiadam ciemniejszy odcień light medium. Odcień fair jest odpowiedni dla osób z bardzo jasną cerą. Kosmetyk przede wszystkim wygląda naturalnie i dobrze matuje twarz. Dodatkowo przedłuża trwałość makijażu. Do tej pory puder nie sprawiał mi problemów i dobrze współpracował z każdym podkładem. Puder spełnia swoją rolę czyli dobrze matuje twarz i nie tworzy smug. Tak jak zauważyliście opakowanie jest porysowane, niestety zniszczyło się podczas codziennego użytkowania i noszenia w torebce.


ZALETY

- plus za lusterko dzięki czemu w każdym miejscu możemy poprawić makijaż
- efekt matu utrzymuje się dość długo
- wydajny przy codziennym stosowaniu
- delikatny kolor, fajnie dopasowuję się do kolory skóry
- dobrze rozprowadza się


WADY

- niestety opakowanie szybko zostało uszkodzone


PODSUMOWUJĄC MOJA OCENA: 4 / 5


Dziewczyny lubicie kosmetyków Avon? Mieliście kiedyś ten puder?


***

You May Also Like

1 komentarze

  1. Nie używałam...wolę pudry sypkie, do poprawek w ciągu dnia używam albo właśnie sypkich, albo pudru w kamieniu z Essence, który chcę wykończyć...

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do obserwowania, komentowania i pozostawienia swojej opinii. Wszystkie spostrzeżenia są zawsze mile widziane. Kochani systematycznie staram się odwiedzać Wasze blogi.

Sponsor

Freebies

.