Prawdziwe masło do ciała Green Pharmacy

Dziewczyny dziś chciałabym przedstawić masło do ciała miód i rooibos z firmy Green Pharmacy, które było w boxie Face&Look więcej TUTAJ.

 
PRZYDATNE INFORMACJE
- dostępność: sklep internetowy, drogerie kosmetyczne
- cena ok 13 zł / 200 ml

OPIS PRODUCENTA
Aromatyczne, lekkie masło do ciała wspaniale pielęgnuje skórę, przywraca jej naturalną miękkość i elastyczność. Skóra staje się gładka, jędrna i przyjemna w dotyku.Ekstrakt miodu, obfite źródło składników, wspiera nawilżanie i odżywia. Ekstrakt z liści czerwonokrzewu rooibos działa przeciwrodnikowo, co spowalnia starzenie się skóry. Masło nadaje skórze przyjemny, delikatny zapach.

SKŁADNIKI
Warto wspomnieć, że w składzie masło shea jest zaraz po wodzie (co daje nam fajny efekt nawilżający i nadaje konsystencję masła) oraz brak w nim parafiny. 

 
OPAKOWANIE I WYGLĄD
Masło umieszczony jest w estetycznym i lekkim pudełeczku z ciemnego plastiku. Duży plus za szerokość słoika, dzięki czemu bez problemu można wydobyć odpowiednią ilość. Dodatkowo pudełko zostało zabezpieczone wewnątrz sreberkiem co daję na pewność ze nikt go wcześniej nie otwierał. Konsystencja gęsta i zbita. Doskonale nabiera się je palcem, nie spływa i nie spada z niego. Masło ma lekko żółtawy kolor.




MOJA OCENA 
Najbardziej co mnie urzekło w tym kosmetyku to konsystencja. Zazwyczaj inne masła przypominają zwykły krem, a to jest całkowicie inne. Masło jest bardzo przyjemne w dotyku gładkie i sprężyste. Super rozsmarowuje się i bardzo szybko wchłania się w skórę. Nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Pozostawia ciało nawilżone, lekko natłuszczone, miękkie i gładkie. Masło nie wywołuje podrażnień i nie uczula. Po pewnym czasie zauważyłam, że moje ciało stało się gładsze w dotyku. Zapach bardzo przyjemny, w ogólnie jak dla mnie bardziej czuć tam rooibos, niż miód. Na skórze pachnie podobnie czyli delikatnie ziołowo-miodowo. Każdemu z osobna pozostawiam ocenę zapachu. Dla mnie pachnie bardzo naturalnie. Minus za wydajność, ale efekty działania rekompensuje wszystko.
Według mnie masło jest idealnym rozwiązaniem dla skóry suchej i trochę wymagającej.
Masło spisało się super. Z chęcią zakupię kolejne, tym razem w innej wersji zapachowej. Tylko dam sobie chwilę przerwy, aby przetestować coś innego.

ZALETY
 - nawilża i wygładza skórę
- ładny, naturalny zapach
- konsystencja prawdziwego masła do ciała
- ładny design
- duży wybór opcji zapachowych
- wygodny, szeroki słoik
- szybko się wchłania
- cena

WADY
- średnio wydajny

PODSUMOWUJĄC MOJA OCENA 4,5 / 5

Dziewczyny co uważacie o tych masłach? Miałyście inne zapachy?

******

You May Also Like

6 komentarze

  1. Ja nie miałam tego masełka-ale wygląda fantastycznie:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dla mnie jest strzałem w dziesiątkę, tylko szybko znika z pudełeczka :)

      Usuń
  2. O firmie słyszałam, ale tego produktu nie znałam. Opakowanie wygląda bardzo estetycznie, natomiast myślę, że konsystencja również by mi się spodobała :). Jak tylko wykończę moje balsamy to może się skuszę na ten kosmetyk.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przekonałam się do GF, większość kosmetyków sprawdza się u mnie. Zerknij na niego może spodoba Ci się.

      Usuń
  3. Tak myślałam, że będzie mało wydajne, chociaż uwielbiam te nuty zapachowe. Może się skuszę na nie w jakiejś promocji.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do obserwowania, komentowania i pozostawienia swojej opinii. Wszystkie spostrzeżenia są zawsze mile widziane. Kochani systematycznie staram się odwiedzać Wasze blogi.

Sponsor

Freebies

.