RELACJA ZE SPOTKANIA Z NOWĄ MARKĄ LAKIERÓW HYBRYDOWYCH REALAC

Dwa tygodnie temu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z nową marką Realac, które odbyło się w siedzibie Euro Fashion, Akademii Paznokcia w Pruszczu Gdańskim. 

Realac

Realac to najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci stworzone na podstawie doświadczeń i preferencji najlepszych stylistów paznokci z całego świata.

W spotkaniu uczestniczyły przesympatyczne dziewczyny (dodam tylko, że prawie ze wszystkimi widziałam się niedawno na Spotkaniu Maybe Beauty):


Realac

Realac

Realac

Na początku przywitała nas organizatorka spotkania Ewa Wójcikowska oraz specjalistki ekipy Realac. Spotkanie została naprawdę ciekawie zorganizowane. Po wejściu do sali czekały na nas specjalnie przygotowane stanowiska, gdzie osobiście mogłyśmy testować i z bliska poznawać nową markę. Do dyspozycji miałyśmy wszystkie niezbędne produkty do wykonania manicure hybrydowego. Marka w swojej ofercie posiada ponad 100 kolorów, a na naszych stolikach znajdowała się nowa seria wiosennych kolorów. Były również produkty do zdobień m.in holo effect , mirror effect czy mirror flakes. Wspomnę jeszcze, że jako pierwsze mogłyśmy testować nową lampę led 9W.

Następnie dziewczyny z Realac przygotowały krótką prezentację o firmie i produktach. Przekazały nam wiele ciekawych i przydatnych wskazówek, jak zrobić idealne manicure hybrydowe. Czego należy unikać i jak postępować z lakierami. Później rozpoczęły się prawdziwe warsztaty, instruktorki wykonały kilka stylizacji i zainspirowały nas do działania. I pod okiem fachowców zaczęłyśmy wykonywać manicure i zdobienia. Wszystkie były tak zafascynowane i zajęte paznokciami, że zanim się obejrzałyśmy było trzeba się żegnać. Na koniec firma przygotowała dla nas miłą niespodziankę, a mianowicie wszystkie produkty na których pracowałyśmy otrzymaliśmy w prezencie. Dziękuję, to było bardzo udane spotkanie. 

Realac

Realac

Realac

Realac

Produkty marki Realac są dostępne stacjonarnie w Akademii Paznokcia w Pruszczu Gdańskim i w CH Medison w Gdańsku oraz w internetowym sklepie Realac.

Niedługo zaprezentuję Wam z bliska całą wiosenną kolekcje i wszystkie produkty które otrzymałam.

Zdjęcia: moje, Realac, PaulinyKarolinyJustyny.

***

You May Also Like

10 komentarze

Zapraszam do obserwowania, komentowania i pozostawienia swojej opinii. Wszystkie spostrzeżenia są zawsze mile widziane. Kochani systematycznie staram się odwiedzać Wasze blogi.

Sponsor

Freebies

.