SHEIN - LACE DRESS // TROPICAL KIMONO
Kochani dziś chciałabym pokazać Wam ostatnie zamówienie ze sklepu Shein. Tym razem zdecydowałam się na koronkową sukienkę oraz kimono w tropikalne wzory.
PUDROWA SUKIENKA
Wybrałam rozmiar S.
To elegancka sukienka w kolorze pudrowego różu. Jest stylowa i moim zdaniem zachwyca swoim nietypowym krojem. Ponadto sukienka została uszyta staranie i nie wystają z niej żadne nitki i niteczki.
To elegancka sukienka w kolorze pudrowego różu. Jest stylowa i moim zdaniem zachwyca swoim nietypowym krojem. Ponadto sukienka została uszyta staranie i nie wystają z niej żadne nitki i niteczki.
Postawiłam na kimona w tropikalne wzory, niezwykle modne tego sezonu. Ogólnie ta narzuta bardzo przypadła mi do gustu.
Kochani co sądzicie, jestem ciekawa Waszego zdania? Lubicie ten sklep?
***

25 komentarze
Ta koronkowa jest boska!
OdpowiedzUsuńdruga stylizacja extra!!
OdpowiedzUsuńCiekawa ta pudrowa sukienka! :)
OdpowiedzUsuńMam tą sukienkę, jest świetna ;)
OdpowiedzUsuńFajnie, że i Ty jesteś z niej zadowolona.
UsuńHej :) sukienka leży na Tobie idealnie :) też lubię koronkę,a kimono ciekawie wygląda choć osobiście bym nie ubrała...na sobie czułabym się za bardzo kolorowo ;)
OdpowiedzUsuńwracam z powrotem do blogosfery dawno mnie nie było ale zaglądałam do Ciebie pozdrawiam :)
Sissi fajnie, że wróciłaś do blogosfery.
UsuńPudrowa sukienka jest świetna :)
OdpowiedzUsuńKimono wygląda ślicznie;)
OdpowiedzUsuńPudrowa sukienka prezentuje się znakomicie ;)
OdpowiedzUsuńŚwietnie wyglądasz :D
OdpowiedzUsuńDziękuję :*
UsuńBardzo ładnie w nich wyglądasz. Moja córka byłaby nimi zachwycona :)
OdpowiedzUsuńSukienka jest boska! :)
OdpowiedzUsuńSukienka wygląda naprwdę porządnie :)
OdpowiedzUsuńNie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości sukienki.
UsuńJakie długie nogi! Zazdroszczę :D
OdpowiedzUsuńHihi dziękuję.
UsuńŚliczne ciuszki. Sukienka piękna!
OdpowiedzUsuńjestem zachwycona, wszystko wygląda fantastycznie US$22.00
OdpowiedzUsuńKimono jest świetne.
OdpowiedzUsuńSukienka nie w moim stylu, aczkolwiek ładna, a kimono cudowne!
OdpowiedzUsuńSuper zamówienie, sukienka bardzo ładna i kimono równiez :)
OdpowiedzUsuńzamówienie świetne !
OdpowiedzUsuńSandicious
Śliczna sukienka różowa ;)
OdpowiedzUsuńPurpurowyKsiezyc
Zapraszam do obserwowania, komentowania i pozostawienia swojej opinii. Wszystkie spostrzeżenia są zawsze mile widziane. Kochani systematycznie staram się odwiedzać Wasze blogi.