RELACJA Z MAYBE BEAUTY LUTY 2018

Kilka tygodni temu po raz trzeci miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek MayBe Beauty. Jesteście ciekawi jak było? Zapraszam.Tym razem spotkaliśmy się w restauracji Vertigo w Gdyni. To bardzo przytulny lokal z sympatyczną obsługą i pysznym jedzeniem. Restauracja z zewnątrz jak i wewnątrz robi wrażenie. Ponadto lokal znajduję się w fajnym miejscu, a mianowicie w Gdyńskim Centrum Filmowym obok Teatru Muzycznego. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce.

Ekipa wspaniałych babeczek to:

Organizatorki:


W tym gronie nudzić się nie można. Zdecydowanie tematów do rozmów nam nie brakowało. Było dużo śmiechu i fajnej energii. Po takich spotkaniach zawsze wracam do domu z uśmiechem od ucha do ucha. Ogromny szacunek dla Kasi i Moniki, bo w bardzo krótkim okresie czasu zorganizowały całe spotkanie. Jak zwykle wszystko było zamknięte na ostatni guzik. Nie wiem jak one to robią. Ten duet jest niesamowity.


Spotkanie miało nieco inny charakter, bo wspieraliśmy Kitek - dom tymczasowy u Jasia i Małgosi - Fundacja KOTangens. Kasia i Monika zorganizowały licytację i wspólnymi siłami zebraliśmy 635 zł oraz ogromny karton pokarmu i środków czystości dla kotów. Brawo dziewczyny! A jeżeli Ty chcesz pomóc to zapraszam TU.

Dziękuję organizatorkom, sponsorom spotkania, sponsorom licytacji oraz uczestniczkom za spotkanie i świetnie spędzony czas. 
Zapraszam na kolejny wpis gdzie pokaże wszystkie upominki.

***

You May Also Like

13 komentarze

 1. dzięki za spotkanie :) no i do zoba! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Super spotkanie i ładna sumka na szczytny cel uzbierana! Super i pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny lokal <3 Idę zajrzeć do dziewczyn na blogi, być może którejś nie znam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Miejsce, w którym odbyło się spotkanie jest bardzo klimatycznie. Ostatnio zwracam uwagę na całą otoczkę towarzyszącą spotkaniom oraz zapewnionym atrakcjom, warsztatom podczas nich.

  OdpowiedzUsuń
 5. fajną sumę zebraliście -brawo ;) Lubię takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że takie spotkania są połączone ze szczytnym celem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowne spotkanie, któremu przyświecał piękny cel! brawo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ogromnie podobają nam się spotkania, na których blogerki wpierają bądź organizują akcje charytatywne (w szczególności dla futrzaków, tych najbardziej bezbronnych).

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładne miejsce! Jeszcze nigdy nie byłam w Gdyni. :/ Super, że miło spędziłyście czas. ;)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do obserwowania, komentowania i pozostawienia swojej opinii. Wszystkie spostrzeżenia są zawsze mile widziane. Kochani systematycznie staram się odwiedzać Wasze blogi.

Sponsor

Freebies

.